Ve středu 13. 5. 2026 si žáci 1. a 2. třídy užili dlouho očekávané přespání ve škole. Po společném setkání jsme nejprve připravili třídu na večerní nocování a potom jsme se vydali do školní kuchyňky, kde jsme si uvařili výborné palačinky.
Abychom se nenudili, čekalo nás ještě sportovní dovádění v tělocvičně. Vyzkoušeli jsme si různé náčiní, zahráli si hry a užili si spoustu legrace.
Večer jsme zakončili pohádkou Rozzum v divočině. Někteří usnuli téměř okamžitě, jako když je do vody hodí, a ostatní si ještě poslechli čtenou pohádku na dobrou noc. Spalo se nám krásně a ráno nás neprobudilo školní zvonění, ale zpěv ptáků :-)
Po společné snídani jsme si sbalili spacáky, rozmístili lavice zpět po třídě a připravili se na nový školní den.
Na další přespávačku a nová dobrodružství se už teď moc těšíme!