Dne 12. 5. 2026 se dívky z 1. třídy, posílené o hráčky ze 3. třídy, zúčastnily dívčího fotbalového turnaje pořádaného na stadionu Slovanu Liberec. Společně s nimi vyrazili také chlapci z 1. a 2. třídy, kteří byli po celý den skvělou a důležitou podporou našeho týmu.
V konkurenci 13 škol z Liberecka se našim žákyním podařilo vybojovat krásné 5. místo. Přestože ráno přineslo menší komplikace s dopravou, celý den nakonec dopadl na výbornou. Počasí nám přálo, organizace turnaje byla skvělá (velké díky pořadatelům) a radost ze hry byla vidět na všech stranách.
Velkým zážitkem byla také autogramiáda s hráčkami Slovanu Liberec, která byla příjemnou tečkou za vydařeným sportovním dnem.
Všem žákyním děkujeme za vzornou reprezentaci školy a gratulujeme ke krásnému výsledku!
Odkaz na fotoalbum od profi fotografa: 2026-05-12 Liberec, stadion U Nisy, UMT - školní turnaj dívek - 1. a 2. třída – slovan2006 – album na Rajčeti