Svůj sváteční den prožily děti z křižanské i žibřidické třídy v budově základní školy v Žibřidicích. Žáci druhého stupně si pro nižší ročníky a děti z MŠ připravili velmi vydařený program. Skupinky dětí obdržely na cestu za plněním rozličných úkolů mapu s popisem vyznačených stanovišť a záznamovou kartu na sbírání razítek za každou zvládnutou aktivitu. Radost z prožitého zábavného programu znásobila po získání všech razítek sladká odměna.